Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! Beteg csincsilla!...

Segítség! Beteg csincsilla! Szegeden van hozzáértő doki?

Figyelt kérdés
Számtalan alkalommal vittem egy állatorvoshoz az egyik csincsillám fogproblémával, de még mindig nem jött rendbe, folyik a nyála és egy olyan orvost keresek aki tényleg ért a csincsillákhoz!
2011. okt. 19. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, hogy értenek hozzá, de szőregi állatdokit keresd, őt tudom ajánlani, nekem tengerimalacomtól kezdve mindent ellátott már és mindig rendbejöttek, nem volt csincsillám, azt nem tudom, de egy próbát megér.:)
2011. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pet- Med Kisállat Ambulancia

Cím: 6723 Szeged, Róna u. 27.

Telefonszám: Dr. Gaál Balázs (20/9451-105)

Nyitvatartás:

Hétfő: Du: 14.00 - 18.00h

Kedd: Du: 14.00 - 18.00h

Szerda: Du: 14.00 - 18.00h

Csütörtök: Du: 14.00 - 18.00h

Péntek: Du: 14.00 - 18.00h

2011. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pet- Med Kisállat Ambulanciáról tudsz még írni valamit? Értenek a csincsillákhoz és elfogadható az ár?
2011. okt. 20. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
A Móravárosi állatgyógyászati centrumban Dr. Halász Nóra is ért a rágcsálókhoz!
2011. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem én voltam ott, fórumon ajánlották, ezt írták:

"Nekem eddig szerencsére csak egyszer volt szükségem rá, amikor Misám lába eltörött, igazság szerint az mellső lába volt, szóval sok mindent nem tudott csinálni vele az orvos, de rendesen megvizsgálta és kapott gyógyszert, ami segítette a gyógyulását..Nagyon lelkiismeretes volt, amikor meglátta szépen utánanézett, hogy ilyen kisállatnak milyen gyógyszert adhat..

Én meg voltam elégedve Vele, az árai nem tudom mennyire horribilisek, Tőlem ezért a vizsgálatért és a gyógyszerért, talán olyan ezerötszáz forintot kérhetett el, szerintem nem egy vészes.."

2011. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, időben írok-e, de én egy makói dokihoz szoktam vinni a csincsillámat, ha valami gond van, bár eddig csak kétszer kellett szerencsére. Nagyon emberségesek a kis szőrmókokkal, és tényleg, úgy bánnak velük, mint egy gyerekkel, ha érdekel, megadom az elérhetőségeit :)
2011. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a Pet med kisállat ambulanciára viszem majd. Eddig nem tudtam elvinni, kibetegedett a vagyonomból, most viszem pénteken. Köszi a segítséget mindenkitől!:)
2011. nov. 2. 19:13
 8/9 anonim válasza:
0%
szerintem hagyd hagy dögöljön meg a féreg ! vagy szolj nekem ingyen elintézem . jo ? mondjak tel számot ?
2012. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mit irsz te pszihopata állat !manapság ilyen köcsögök is vannak ! megáll a faszom tőle !
2012. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!