Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Túl gyorsan nő a nyuszim...

Túl gyorsan nő a nyuszim foga, nem koptatja. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már egyszer le kellett vágni de nemsokára megint kell mert nagyon gyorsan nő neki és nem koptatja eleget, pedig van neki bent rágcsi, faág, zöldségek ilyesmik. mit lehet tenni??
2011. okt. 20. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld rávenni, hogy szénázzon, az koptatja leginkább a fogakat.

Viszont ha a nyuszid genetilailag ilyen, sajnos akkor nem lehet mit tenni és mindig vágatni kell majd.

Meg is lehet amúgy tanulni a fogvágást, ismerősöm már simán vágja a nyuszijának otthon...

2011. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adj neki kevesebb tápot,hogy rá legyen kényszeredve a széna evésére,ugyanis az koptatja legjobban a fogakat.

Esetleg rakj be neki valamilyen faágat(gyümölcs,bükk-, juhar-, fűz-, nyár-, nyír- és mogyoróágat) Csak ezeket az ágakat szabad neki adni,a többi mérgező lehet neki!

2011. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát megkérdeztem állatorvost is ő is aztmondta h ezt már majd mindig vágni kell de legközelebb már én csinálom hát előre is félek.....
2011. okt. 25. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél be neki kukoricát , az enyémeknek sosem volt ilyen problémája , ha lett volna piros nyakkendőt köttem volna nekik :D
2014. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!