Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem rágja a faágat?

Miért nem rágja a faágat?

Figyelt kérdés
A földön van csak simán a faág, de egyáltalán hozzá se ér. Inkább a Wc papír kartonját rágja, me pakolgatja. De akkor most hogyan fog kopni a foga?
2011. okt. 20. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen állat?
2011. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

gondolom hörcsög.


nekem se rágja, pedig az enyém ilyen vitaminos kő.

ha magokat kap, akkor letudja koptatni.

2011. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jajj elfelejtettem odaírni!


Törpe nyusziról van szó.

2011. okt. 20. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van 2 hete és ő sem nagyon rágja, de megtanultam a malacnál hogy úgy is tudják ők mikor mit kell tenni...vele sem jutottam soha orvoshoz....

Papgurigája lehet? Nekem megette vagyis eltűnt és nem adtam neki többet nehogy káros legyen...

2011. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A gurigát azért rágja, mert játszik vele, tetszik neki. A kaja is koptatja a fogát, ha szüksége lesz rá, fogja rágni a fát:)
2011. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen én egy oldalon olvastam, hogy amire fel van tekerve a wc papír annak a kartonját oda lehet adni neki. Ő is elrágja de akkor kap másikat. A széna mindig van elötte meg a répát is egészben adom be neki. Meg a többi gyümit is.

Már azon gondolkoztam hogy a rácshoz drótozom a fát. Mindig eltemeti a forgáccsal.

Ez jó ötlet lenne?

2011. okt. 20. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bent forgács mert majdnem egész nap ki be járkál és akkor minden forgács lenne, de akkor visszateszek neki wc papír gurigát mert azt szerette :)
2011. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd rágni fogja ha megkívánja,most a karton tekercs az érdekes játék.
2011. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen fának az ága? Lehet, hogy nem szereti az ízét. Az én nyuszim pl. az almafa ágát nem rágta, viszont a körtefa és fűzfa ágát nagyon szereti rágcsizni.
2011. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez cseresznye fa ága.


Óóóóh! Arra nem is gondoltam, hogy esetleg mást szeret.

Fűzfa ágát is lehet adni? Pl szomorú fűzfa? Milyen faágat lehet még adni? Én csak a gyümölcsfaágról tok.

2011. okt. 22. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!