Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Dzsungáriai törpe hörim...

A Dzsungáriai törpe hörim elkezdett nem a kisházában, hanem a ketrecébe rakott papír hengerben aludni lecipelte az össze tépett wc papírt (mert galáriás háza van). Aggódom érte. Beteg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Így gondolja jónak.
2011. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem beteg csak unja azt az alvóhelyet vagy ott melege ven. Az enyém is kiköltözött a kerec sarkába.
2011. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam . Ha nagyon aggódsz vidd el dokihoz aki ért a kisemlősökhöz.
2011. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Félek, hogy fázik,pedig 19-22 fok van.

És ráadásul raktárzik is. Előző héten mikor ketrecet takarítottam a házában találtam vagy egy marékkal a kedvenceiből(p.l. szotyi)

2011. okt. 21. 17:04
 5/9 Brigi ^^ ***** válasza:
ez egy hörcsög. nem mondhatod meg neki, h te most itt fogsz aludni és kész! saját maga választja a ki a számára legszimpatikusabb helyet. ez tök normális. és a hörcsögök általában szoktak raktározni egy kis kupacba, ez is hozzájuk tartozik. dehogy beteg, semmi baja nincs.
2011. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most már biztos hogy fázik... Zoknit raktam neki(melegedni)de fél tőle. Mivel melegítsem fel a vackát?
2011. okt. 27. 16:29
 7/9 Brigi ^^ ***** válasza:
Ha fázik, egy hungarocell lapot tegyél a ketrec alá. legalábbis nekem ez vált be...
2011. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom:)!
2011. nov. 1. 19:58
 9/9 anonim válasza:

nekem is van csak unatkoznak vagy fáznak enyi.Nem betegek!

Nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!