Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kivehetem-e az újszülött...

Kivehetem-e az újszülött tengerimalacot a helyéről?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy utána elhanyagolná-e az anyja vagy bántaná-e , mert érzi rajta az ember szagot!? :S
2011. okt. 20. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És miért is akarod kivenni?
2011. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát csak megsimizni :D
2011. okt. 20. 21:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Mennyire szoktál foglalkozni az anyával? Mert ha az anyuka nagyon ragaszkodik hozzád, szeret, meg szokott, akkor nagyobb gond nem lehet. Bár szerintem hagyd békén, majd ha egy kicsit nagyobb lesz úgy is tutujgathatod... :)
2011. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha esetleg balul sül el, akkor meg szívtad... Nem hiszem, hogy feltudnál nevelni egy újszülött tengerimalacot... Hagyd békén...
2011. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az anyukát minden nap kivettem...Csak miután nagyon nagy lett már a hasa, békén hagytam, hogy nyugodt legyen..De egyébként nagyon szelíd, nyugodt természetű :) Csak akkor inkább nem veszem ki, ha baj lesz belőle, mert vannak olyan állatok, amelyek utána kihordják a kicsinyüket vagy esetleg felfalják :S De akkor várom még pár napot :)
2011. okt. 20. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha vársz. Mennyi idős pontosan? Kb. 4 hetesen már nemigen lehet semmi gond. :)
2011. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor már biztos nem, mert akkor el is lehet választani az anyától...Hát Ő nagyon újszülött :D Tegnap éjszaka ellett meg az anyuka :) 2 volt, de az egyiket agyontaposta :( Ami megmaradt meg már kijön a házából is, meg futkározik :D
2011. okt. 20. 21:49
 8/15 anonim válasza:
Az újszülött kis tengerimalac még olyan sérülékeny, törékeny, érzékeny, hgy hidd el, jobb helye van az anyja mellett, mint a te kezedben :) Inkább hagyd még békén, legalább 1-2 hétig várj vele! :)
2011. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tanácsot! :)
2011. okt. 20. 21:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor még tényleg nagyon fiatal. Mármint a 4 hetest a kivevésre értettem. Egyébként minél régebb óta van meg a kicsinye, annál kisebb az esély, hogy megeszi.
2011. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!