Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan hat a hangos zene a...

Hogyan hat a hangos zene a nyúlra?

Figyelt kérdés
Mivel itt tél a házikedvenc beköltözött a lakásba. Az a kérdés, hogy vajon rosszat tesz-e neki ha hangosan hallgatom a zenét? Mivel elméletileg jó hallása van, feltételezem, hogy nem túl kellemes neki a már ember számára is hangos zene. de kitudja… ?! :)
2011. okt. 21. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy kis Death Metal ról van szó akkor a PomBar macis Chipset nem nagyon zörgesd mert nálam , (DE TÉNYLEG!) támad a PomBar macikra és megeszi őket zene hatására, de próbáld ki nyugodtan :D
2011. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
rakd rá a fülesed és nézd meg, hogy reagál!!! nekem pl a macskám imádja az operákat. egy próbát megér ;)
2011. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:D érdekes..


Nem a metál stílus jellemző, inkább a mély hangokhoz való viszonyolására lennék kíváncsi. Úgygondolom egy erőteljes mélysugárzó hangja károsabb lehet, mint a magasabb hangok. De lehet, hogy tévedek :)

2011. okt. 21. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tévedsz.:)

A magas hangok sokkal károsabbak, de a mélyeknek sem fog örülni.


Felejtsd el a hangos zenét, ha jót akarsz a nyuszinak...


Ezt most nagyon komolyan mondom!


Könyörgöm, legyen ennyi belátásod...

Nyilván kamasz vagy, és tudom, ilyenkor jó cucc, ha dübörög a zene, de akkor a nyuszit legalább vidd a háznak egy másik pontjára...

2011. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én metált hallgatok,nyuszim velem él a szobámban:)Mióta megvan halkabban hallgatok zenét.Nem igazán reagál rá,simán alszik tőle.Mondjuk az én nyuszim lógófülű,így korlátozottabb a hallása mint a felálló fülűnek.
2011. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!