Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem kell neki a táp. Ez baj?...

Nem kell neki a táp. Ez baj? Hogy szoktassam vissza rá?

Figyelt kérdés

Nyuszimat 10 napja ivartalanították, már megvolt a varratszedés, minden rendben. Széna, zöldség megy minden mennyiségben, a táp nem érdekli. Régen már meg volt őrülve, amikor nyitottam a tápos dobozt, és még meg is harapott, ha nem adtam neki elég gyorsan oda :) Rögtön be is tolta az egészet. Most már lassan 4 napja van a tálkájában egy fél marék táp, és hozzá se nyúl.

Elég nagy baj, mert jutalomfalatnak is ezt használtam, és ez kicsit megnehezítené a további tanulást :(


2011. okt. 22. 10:36
 1/3 Nero162 válasza:
Ivartalanítás után jelentkezhet étvágytalanság, lehet hogy a tápot még nem kívánja. De ha nem javul a helyzet és tényleg aggódsz, kérdezd meg az orvosod
2011. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmi baj nincs a nyuszival, nekem is van és most 5 éves. 2 éve még kedvence volt minden pitypanglevél,pitypangszár,saláta,répa meg volt még pár kedvence, mindnek azonnal nekiesett amint beraktam hozzá. Ma már szinte hozzájuk se nyúl. A répát nem eszi meg és mostmár az alma a kedvence.Vannak kedvenc magfajtái is és csak azokat eszi meg a többit kiborítja.Változik az ízlésük egy idő után megunják amit kapnak, lehet hogy a tied is csak valami újdonságra vágyik :)
2012. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nagyon el vannak kényeztetve előbb-utóbb válogatni kezdenek sajnos ilyenek
2013. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!