Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam nem eszi meg a...

A nyulam nem eszi meg a tápot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem eszi meg azokat az összeaszalt valamiket egyik tápból sem, pedig a Halywod (amit mindenki ajánl) főleg abból áll... Nincs valami ötletetek? És szénából sem nagyon fogy pedig többfélét próbáltam abból is....
2011. okt. 23. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, azért nem eszi a Halywood tápot, mert nincs benne semmi ízfokozó (nem úgy, mint a többi tápban), pár nap és megszokja, a legjobbat vetted neki, úgyhogy semmi baj :)

Szénát eszik, amúgy is az a fő tápláléka..

Az enyémnek is kellett pár nap, mire elkezdte normálisan enni :)

2011. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, a végét nem jól olvastam.. a Multifit szénát próbáltad már?
2011. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is válogatott, aztán átálltunk a Cuni Comlete-ra. Nos, abból már nem tud válogatni, mert csak préselt rudacskák vannak benne.
2011. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kínáld meg másfajta kajával, pl Cuni Complete. Az enyém mindent megeszik, de mondjuk legjobban a multifit magkeveréket szereti, abból sose elég neki -.-" szénából én is a Multifit vagy a a Fit+Fun márkát tudom ajánlani (Fressnapfban kapni)
2011. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztom a többiek véleményét, Cuni Complete Nature, az enyém azt eszi, rászokott, szereti.
2011. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!