Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valami baja van a törpenyuszim...

Valami baja van a törpenyuszimnak?

Figyelt kérdés
Ma, amikor estefelé kivettem egy kicsit a ketrecből (evésidőben bezárom, meg egérragasztó is van most itt), észrevettem, hogy a feneke kakis, és nem olyan rendes kaka volt, hanem folyékony...Van valami baja? Nem fázhatott meg, mert huzatmentes helyen van a ketrec, répát, almát, és tápot eszik, mindig van friss vize...Mi baj lehet?
2011. okt. 23. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasmenése van. Ne adj szénán kívül mást neki 1-2 napig.
2011. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyilván megy a hasa.. holnap ha nem múlik el, holnap vidd el állatorvoshoz.
2011. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyémnek is néha olyan. Meg nem tudlak nyugtatni, hogy ez rendben van, de ne is rémülj halálra. Én ilyenkor megfürdetem, na, az kész rémálom, de igyekszem a lehető legrövidebb idő alatt, a lehető legkevesebb víz felhasználásával véghezvinni a dolgokat. Szerintem néha valami meghajtja, de ennyi év alatt még nem jöttem rá, hogy vajon mi, az étrendje változatos, de azért nem annyira, hogy ne lenne hozzászokva dolgokhoz.
2011. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Állatorvoshoz vinni sajnos most nem tudnám, holnap kitakarítom a ketrecét, és egy darabig szerintem csak valami száraz kaját fog enni. Ma takarítottam a ketrecét, most tiszta f0s, úgyhogy...
2011. okt. 23. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Az is a baj az állatorvossal (persze, nem tudom, te hol laksz), hogy nagy részük csak kutyában, tehénben, max. lóban tud gondolkodni, amiért persze nem ítélem el őket, de nyúlkérdésben abszolút bizonytalanok.

Én a nagypapámat szoktam faggatni, huszonévig nyulazott, ő hamarabb megválaszolja a kérdéseimet (Pl. "fosik, jóóóóvanaz, eeeemúlik" - és tényleg), mint az állatdoki.

2011. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vanszabadnév? válasza:
Kissebségi komplexusa van
2011. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hasmenése van, akkor valószínűleg túl sok nedves ételt kapott (alma, répa, stb...) egy-két napig ne adj neki mást, csak szénát és vizet. Ha van étvágya, jókedvű és mozgékony akkor nagy baj nem lehet, de ha nem múlik el két nap alatt, vagy vért találsz a székletében, akkor mindenképp állatorvos.
2011. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy cukortartalmú dolgoktól, pl jutalomfalatka, gyümölcs, répa is szokott menni a hasuk.
2011. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!