Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a friss, zöld fűtől...

Lehet a friss, zöld fűtől baja a törpenyulamnak?

Figyelt kérdés
Anyum mondta, hogy ettől majd menni fog a hasa. Alomnak raktam be, mert most jelenleg nincsen szénám, meg semmim, kiszárítani meg nem tudtam mert akkor a csupasz rácsokon kéne szegénykének vergődni :( Eszegeti szépen, tudtam is, hogy fog belőle lakomázni, de lesz tőle valami baja? Sima fű, csak friss, és még zöld.
2011. okt. 24. 11:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Anyukádnak gondolom rendes, étkezésre szánt nyulai voltak. Neked házinyulad van? A törpenyulak nem ilyen ellenállóak. Egyébként ha felhívtad anyukádat, meg is mondhattad volna neki, hogy vegyen szénát.
2011. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ma 11:33

Nyugodj le kérlek. Ha te hibát követsz el, te sem szeretnéd, hogy még jól az arcodba is dörgöljék.

Mindenkit utolér úgyis előbb-utóbb a tette következménye. Lehet, hogy a nyúlnak kutya baja sem lesz, és a gazdija tanul ebből, és utánaolvas a dolgoknak.

2011. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
36%

Lenyugodtam :)

Igenis tanulja meg, hogy egy állat nagy felelősség, és minden állatnak megvan a saját sajátossága, mit kell ennie, hogyan kell tartani, stb. Ahogy ezen az oldalon tud olvasgatni, szépen törpenyulas oldalakon is lehet böngészketni.

Vagy csak játék a nyúl? Dögöljön bele, majd kap a gyerek másikat?! Szép..

2011. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!