Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet csak egy dzsungáriai...

Lehet csak egy dzsungáriai törpehörit tartanu egy terráriumban?

Figyelt kérdés
szeretnék dzsungáriai törpehörit (elősször kettöt) de miután m,eghallottam hogy az egyneműek nemjól jönnek ki egymással. Szaporulatot meg nem szeretnék ké különböző neműből. ez igaz vagy nem azt nem tudom, ha igaz akkor melyik egy neműeket lehet eggyütt tartani és az igaz hogy lehet 1 db-ot tartani?
2011. okt. 24. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz szaporulatot, kizárólag egyet tarts, mert egy idő után még a testvérek, sőt a szülő-gyerek is elkezdhet verekedni a terültei harcok miatt, aminek általában valamelyik jószág kimúlása a vége.Ha bármilyen kérdésed van, írj nyugodtan. 10 éve tenyésztek/tartok dzsungit

Üdv

2011. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2011. okt. 24. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak, hogy lehet egyedül tartani, de kifejezetten úgy ideális, mivel alapjáraton magányosan élő állat.
2011. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok köszi és még az, hogy lehet egy 43cm hosszú, 20cm széles és 18,5cm magas terráriumban tartani?
2011. okt. 25. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak egy volt, de sztem teljesen jól érezte magát velünk, mondjuk elég sokat is foglalkoztak vele a gyerekek. Szegényke három évig volt velünk, de már elpusztult. :"(
2011. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet akkorában. Annyi hátránya van a magasságának, hogy nem igazán tudsz felfelé terjeszkedni, mert úgy könnyen kiugorhat, igazi szabadulóművészek. :)

Üdv

Bogica (első voltam)

2011. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. okt. 30. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!