Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor érhetek hozzá a kis...

Mikor érhetek hozzá a kis aranyhörcsögökhöz, vagyis mikor simogathatom meg őket?

Figyelt kérdés

Most 9 naposak, látszik nagyjából ki milyen színű lesz, tehát van kis szőrük is, már néha kóborolnak a ház körül és kóstolgatják a kajákat is. Az anyjuk még nem teljesen szelíd, de a kaját elfogadja ha odanyújtom neki. Gondoskodik a picikről, mert amikor észreveszi hogy kint vannak, rögtön a helyükre teszi őket óvatosan. Otthonukat kitakarítani még korainak tartom, de nem tudom, hogy ilyenkor megsimogatni lehet-e már a kishöriket, vagy mikor lehet, hogy ne egye meg őket az anyuka?

És még egy kérdés: Anyukát meddig kell még tömködni fehérjedús ételekkel, mert halomszámra kapja még: főtt tojás, tejföl, natúr joghurt, túró, sajt, csirkehusi. Minden nap kap vagy 2-3 félét ezek közül.


2011. okt. 25. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3 hetes korukban,mert ha most hozzányúlsz az anya nagy valószínűséggel megeszi Őket..:) Én úgy szoktam,hogy ameddig nem választom el Őket vagyis mikor már simogathatóak a hörik :)
2011. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fehérjékről beszéltem az utolsó mondatban bocsi..X)
2011. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor kivárom, amíg 3 hetesek lesznek és akkor különválasztom őket, simogatom őket és onnantól kezdve csökkentem az anyuka fehérje étel adagját is. Jaa, és akkor fogom őket egyúttal ki is takarítani.
2011. okt. 25. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen jó :) Takarítani most is lehet azt a sarkot ahova piszkít az anyuka :) a többit meg hagyni.
2011. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ott ahova pisilni jár, azt kiszedtem és tettem be friss tiszta forgácsot még pluszban.
2011. okt. 25. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!