Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rossz ha felkeltem a hörcsögömet?

Bogika98 kérdése:

Rossz ha felkeltem a hörcsögömet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Emberevő óriáshörcsöggé fog változni.
2011. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyoggyant vagy! Xd
2011. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
xD uhh vannak emberek x"D na mindegy nem az a lényeg nekem is van hörcsögöm.. szerintem neki is jobb hogyha hagyod aludni én is szoktam hagyni foglalkozz vele akkro hogyha már nem alszik avgy ha annyira sokat aludna akkor ritkán felébresztheted de mondom jobb neki ha hagyod aludni..
2011. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne ébreszd fel, hacsak nem muszáj. Képzeld magad a helyébe!

Másrészt meg megrövidíted ezzel azt az amúgyis rövid kis életét, ha gyakran csinálsz ilyet, ez tény, jó ha tudod.

2011. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó kiváncsivá tettél hogy miér röviditené az életét (lehet hogy ez egyértelmű de késő van fáradt avgyok meg kiváncsi) ?
2011. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves 20:32-es

Én valahol ezt olvastam, ha gyakran előfordul ilyen, hogy az álmából megzavarjuk a hörcsögöt és mindig felébresztjük, az lerövidítheti az életét, mert nem tesz jót neki.

2011. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém, ha felébreszted előbb haragos aztán még egy óráig mókus kerekezik.
2011. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!