Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen "gyerekszerető" kisemlő...

Milyen "gyerekszerető" kisemlősök tarthatók lakásban?

Figyelt kérdés
Légyszíves soroljátok az összes olyan fajtát ami, tartható lakásban és eltűri a gyerekeket is (2 és fél, 12, 7).
2011. okt. 25. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A törpenyul, tengerimalac. Esetleg hörcsög
2011. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
A gyerekeket minden normális, nem bántalmazott állat eltűri, sőt vigyázza. A gyerekekben kell tudatosítani, hogy nem játékszer, bántani, agyonbabusgatni, sarokba szorítani soha nem szabad.
2011. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Törpenyuszi, meg a csincsilla is olyan. :) Bár nekem mé nem volt, az egyik barátomnak igen, és imádta.
2011. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon tetszik, amit a 2. válaszadó írt, mert teljes mértékben igaza van!
2011. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én a törpe nyúlat javaslom
2011. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én a törpenyuszit ajánlanám, nekem is van egy törpe kosorrú nőstény nyuszim :)
2011. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
56%

Én nekem anakonda van itthon és nem bántja a kisfiam.

Sztem Anakonda tökéletes.

2011. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem is három gyerkőcöm van, igaz a legkisebb 7 éves, és van egy törpenyuszink, ami ha itthon vagyunk kint van a szobában, szabadon. De a kicsi lányomtól védeni kell a nyuszkót, mert imádja, agyon is szeretgetné, babusgatná ha rajta múlna. Most kezdi megérteni, hogy nem egy plüssjáték, amit bármikor, bárhova cipelhetek, húzom, vonom. :) Ezt csak azért írtam le, mert a nyuszik eléggé érzékeny állatkák. könnyen sérülhetnek. Ez persze igaz a hörcsire is, az is volt Nekünk, de ő nem volt kivéve a terráriumából, tehát védve volt. :)
2011. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Esetleg aranyhöri vagy tengeri malac?
2011. okt. 25. 23:13
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Én a 2 és fél és 7 éves kisgyereked mellé nem ajánlanék állatot max. olyant amit véd mondjuk a terráriuma pl. hörcsög. A nagyobb állatokat pl. tengerimalac, nyuszi, csincsilla, degu ha kiveszed megsérülhet az állat is és a gyerkőc is. Ebben a korban még nagyon nehéz elmagyarázni, hogy mit szabad és mit nem egy állattal. Én még várnék vele, de ha mindenképpen most szeretnéd hörcsöggel kezdjetek és ne vegyétek ki (sokat) és tanítsd meg a gyerkőcöknek a felelősséget és az állatok tiszteletét, hogy pár év múlva már maguk választhassanak biztonsággal házi kedvencet.
2011. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!