Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel lehet megoldani?

Mivel lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Nyulam rászokott az utóbbi héten hogy az itatóját szétszedi, kihúzza a fém részét.

Hosszú hétvégére sajnos nem jöhet velem, egy barátom jön el hozzá minden reggel 3 órára.hogy megetesse, kiengedje stb, de félek ha miután elmegy szedi szét nem lesz vize következő nap reggelig....

Mivel lehetne visszaragasztani, ami nem káros, vagy valami egyéb megoldás?


2011. okt. 27. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinálja az enyém, nem találtam meg még az okát.. Kb. fél évente vehetünk egy új itatót, mert szétszedi, ez nála időszakonként jön rá.. Most pár hete szerencsére tök jól vissza tudtuk rakni a csövet, meg se moccan. Nyáron a nagy melegben csináltam, hogy egy nehezebb üvegtálkába hagytam neki otthon vizet. De amúgy ne aggódj, nem fog szomjan halni :)

Ragasztóval szerintem nem érdemes próbálkozni, ha vmelyik jó lenne, szerintem a gyártó úgy oldaná meg...

2011. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De hogy tudja szétszedni, gondolom golyós itatóról van, szó, nálunk az külsőleg van ráerősítve a ketrecre, úgy, hogy az egyik kampó a rácsok kereszteződésénél van a másik is stabilan van rögzítve, tehát csak a csőre lóg a ketrecbe, aminek a műanyag részét egy időben rágcsálta, de mivel nem sok értelmét látta abbahagyta. a csőrét ha jól van rögzítve nem húzhatja ki, mert még nekem is nehéz. Esetleg vegyél neki nem golyósat, hanem olyat amiben olyan kis henger van.

[link]

2011. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Golyós itató é kihúzta a fém részét a műanyagból vagyis gondolom kitépte most már meg könnyen kijár...nem tudom hogy és pontosan mikor, mert 2 hete kaptam 2éves és az itató is vele jött lehet hogy nem is nálam csinálta először....
2011. okt. 27. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit utolsó linkelt nagyon jó itató, próbáld ki azt, nekünk jól működik. Nálam erőszakos tengerimalacok működnek ezért ilyenre cseréltük.
2011. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!