Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért hülye a nyuszim? Eddig...

Miért hülye a nyuszim? Eddig sosem csinált ilyet.

Figyelt kérdés

Ma éjszaka 3x felébresztett. Eddig mindig nyugiban volt éjjel, azt is megtanulta, hogy ne kezdje el rágni a rácsot, ha csak kimegyek wc-re, mert úgysem fogom kiengedni, ezt tudja. Amióta ivartalanították mintha ezt elfelejtette volna, és folyton megy a hiszti, ma éjjel meg a wc-jét emelgette, aztán leejtette, ami rohadt hangos, főleg éjjel (ilyet előtte sosem csinált), meg kb egész éjjel rágta a rácsot...

Már nagyon mérges voltam rá, mert azért nekem dolgoznom kell, alig tudok aludni, és még ezt csinálja...

Mitől hülyült meg? Mit lehetne vele kezdeni?


2011. okt. 27. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, egészen biztos, hogy nincs összefüggésben az ivartalanítással :)

Nem tudtad esetleg a napokban kevesebbet kiengedni szaladgálni? Amúgy az is lehet, hogy pusztán front van és attól zizzent meg (hű az enyém is nagyon lökött tud lenni), de pár nap és elmúlik :)

Tápot ugyanannyit adsz neki, mint ivartalanítás előtt, vagy visszavetted már az adagot?

2011. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Így áll bosszút az ivartalanításért. :-))))
2011. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos kevesebbet tudtam kiengedni, mert most kezdtem el dolgozni, és nem 14 órát van kint egy nap, hanem csak 5-öt, de máskor se rohangál napközben, csak alszik a szőnyegen... Most meg szaladgált este, meg szeretgetve is volt...

Tápot még nem vettem vissza, mert a gyógyulási időszak alatt fogyott, és addig hadd egyen, amíg nem lesz újra olyan, mint volt. Majd jövő héttől

2011. okt. 27. 08:36
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Hát, panelnyuszinak nehéz istállót szerezni:S Meg az én törpékémet nem is vinném ki a "vadonba".


Az enyém ugyan még csak 2 hónapos, de ő is szokott zizzent lenni. Igyekszem mindig lefárasztani, bár szaladgál ő fel-alá magától is. Van, amikor azonban vergődik a ketrecben, és olyankor szoktam neki adni ilyen mézes-magvas összepréselt nyavaját, s akkor azzal elvan. Ha este megkapja, elveszem tőle reggel, mert tudom h ez őt nagyon hízlalja, tehát azért állandóan nem ezen él. De jó vele lekötni a figyelmét és legalább lenyugszik:)

2011. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
úgy szeretnék egy nyuszikát:)
2011. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Első vagyok

Jaj, ez a mézes-magvas nyavaja nagyon nem való nyusziknak!!!!

Minden sz@rt kitalálnak már, nem törődve azzal, hogy valóban jót tesznek-e az állatkával, vagy sem :(((

A fogyasztói társadalom pedig jóhiszeműen megveszi, mondván a gyártó és a forgalmazó tudja, hogy mi való nekik.. De sajnos résen kell lenni!

Ne adj neki ilyet, próbáld faágakkal v egyéb mással lefoglalni, de ilyet tényleg nem kaphat..

2011. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok

Visszatérve a kérdésre, valszeg csak frontérzékeny a te nyuszid is, bőven van lehetősége a szaladgálásra ahogy elírtad :)

Pár nap és elmúlik :)

2011. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!