Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 11 napos aranyhörcsög életben...

11 napos aranyhörcsög életben tudna maradni, ha már nem szoptatná az anyja?

Figyelt kérdés
Elég gyakran elkóborol, kimászik a kisházból a többiektől, aztán pedig nem tud visszamenni. Az anyja egy darabig próbálja a helyére tenni, de nem mindig sikerül neki, aztán megunja és bemegy a többi picinyéhez. Picurka meg kint ragad. Egyébként már tud enni, csak még gyengén, de már eszi a salátát, sajtot, uborkát, paradicsomot, diót...stb. És még nem nyílt ki a kis szeme jelenleg.
2011. okt. 27. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem túl sok rá szerintem az esély.de biztosan megér egy próbát!ha észreveszed,hogy nincs bent vagyis látod hogy kint van és az anyja nem viszi be akkor valami ki darabb kartonra ragd rá és tedd be a többiekhez de ne nyulj hozzá!hátha sikerül életben maradnia!szurkolok!
2011. okt. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azóta minden rendben van. Az anyja helyére vitte őt végül. Most már 13 naposak, mindjárt 2 hetesek a picik, most már eléggé aktívak. :)
2011. okt. 29. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém legutóbb (elsőnek) 6-ot fialt...

Szépen sorba megette mindet :S

2011. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló!


Mennyi idősen ette meg őket az anyja???

Az enyémek már 2 hetesek, csak nem eszi már meg őket...

2011. okt. 30. 10:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert ha mégis fent áll a veszély, akkor inkább külön teszem őket hamarabb, mivel már esznek szilárd ételeket is.
2011. okt. 30. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan 2hetes fele voltak..

Mert nekem is ették a salátát meg a többi zöldséget.

Szerintem olyan 4 cm. fele voltak.

2011. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyet tett az anyjuk. :(

Az enyém szoptatja őket, meg törődik velük, meg is szokta mosni őket meg minden. Szerintem szereti őket, nem hinném, hogy megenné őket...

2011. okt. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!