Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulat hogyan lehet megtanít...

A nyulat hogyan lehet megtanítani szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
És ahova majd WC-zik oda újságot, tálat amiben fapellet van, vagy esetleg kutyapelenkát kell rakni?
2011. okt. 27. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
A nyúl idióta állat!
2011. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni nyuszi wct,háromszög alakú,a ketrec sarkába kell tenni.Fapellet kell bele.Kutyapelenka nem kell..

Wcbe kell tenni a bogyóit,pisit felitatni és azt is belerakni.

Jó esetben könnyen megtanulja,hogy oda kell menni,az én nyuszimnál ez egy elég lassú folyamat volt.

2011. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsó,miért lenne idióta?:)
2011. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha magáénak érzi a helyet, egy idő után rászokik egy sarokra. Figyeld meg általában hova piszkít, hol fekszik, hol eszik stb. Majd egyre kisebb területet szórj fel alommal, míg végül csak egy sarok marad, ahová elvégzi a dolgát. Alomnak, amíg nem szobatiszta használj valami puhát, ami kényelmes, mondjuk forgácsot. Ha rászokott egy sarokra, egyszerűen tedd be a nyúlwc-t, tegyél bele almot, esetleg egy kis ürüléket, és kész. Enyémek gond nélkül rászoktak, szobában ha kint vannak, akkor is visszamennek a helyükre, ha rájuk jön a szükség.
2011. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt elfeljtettem mondani, hogy miután már szobatiszta, a fapellet valóban jobb választás, én is azt használok.
2011. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészen könnyű dolgom volt!Amikor megvettem, megfigyeltem hogy melyik sarokba pisil a ketrecén belül, oda raktam (bevallom nem vettem alom tálcát neki), egy pici tepsit.Abba rakok újságpapírt, és forgácsot.De az alom sok minden lehet, akár pellet is.Bogyózni szokott máshova is, bár egyre ritkábban, de pisilni csak oda pisil.
2011. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 28. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Első inkább te vagy idióta.
2012. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!