Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudtok a panda egerekről?

Mit tudtok a panda egerekről?

Figyelt kérdés
Hogy kell tartani,meddig él,milyen a természete,stb.
2011. okt. 28. 12:09
 1/7 Platypus ***** válasza:
A sima házi egér egy foltos változata. Mindenben megegyezik a tartása és a természete a házi egérével. A fő tudnivaló erről a fajról, hogy a vizeletükben van egy vegyület, amitől rettentően büdös, főleg a hímeknél. 3X annyit kell őket takarítani, mint bármely másik rágcsálót, ezt figyelembe kell venni, mielőtt az egér mellett döntesz.
2011. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] mindent megtudhatsz:)))
2011. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy mit nem tudsz...
2011. okt. 31. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, megkérdezted, mit tudok, a korrekt válasz erre az, hogy semmit. Ha információra éhezel, akkor ne azt kérdezd, hogy mit tudunk, mert ezzel a kérdéssel a válaszolók tudásszintjét akarod lemérni, vagy legalábbis úgy tűnik. Ha a pandaegérről akarsz információkhoz jutni, akkor használd a google-t, vagy kérdezd azt, hogy hogyan kell tartani, meddig él, milyen a természete. De inkább használd a google-t, egy ilyen ritka fajról nem sok infót fogsz szerezni az utca emberétől, vagy ha igen, az sem lesz megbízható.
2011. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké,de a semmivel nem segítesz ki..a googleban már szétnéztem,alig találtam valamit,azért írtam ide. állatkereskedésbe is bementem már,az eladó még nem is hallott erről a fajról..
2011. nov. 2. 20:13
 7/7 Platypus ***** válasza:

Azért nem hallott semmit, mert ez nem egy faj. Ez egy sima házi egér foltos mintával. Ahogy létezik barna egér, fehér egér, szatén egér, sőt még angóra egér is, ezek mind Mus musculusok, azaz házi egerek.


Tessék, itt van minden ami neked kell:

[link]

2011. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!