Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SÜRGŐS! Ma reggel vettük...

SÜRGŐS! Ma reggel vettük észre hogy az aranyhörcsögöm nagyon furcsa szipogó hangot ad ki, mit tegyek? Mi ez?

Figyelt kérdés
Majd nemsokára elvisszük azért állatorvoshoz!!!
2011. okt. 29. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy megfázott!A höriknél ez gyakran előfordul.Majd írd meg mit mondott a dok.
2011. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké,én is arra tippelek hogy megfázott!kilenc körül sztem ott leszünk a dokinál és majd remélem megnézi hogy mik baja lehet szegénynek!majd ha végeztünk és hazaértünk megirom mi van vele!és köszi hogy válaszoltál,rendse vagy!!
2011. okt. 29. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is megfázott ! De az állatorvos biztosabb véleményt tud majd mondani . Nyugodj meg nem lesz semmi baja :) majd meggyógyul !
2011. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi második válaszoló!!voltunk a dokinál megnézte és azt mondta,hogy valoszinüleg megfázott ,de ez gyakran elöfordul!

aztán adott neki antibiotikumot (szurit)és azt mondta hogy holnap meg holnap után vissza kéne még menni vele(szurira)!mi mondtuk,hogy jó!aztán mióta itthon van hagyom had pihenjen,had nyugodjon me!:)

nagyon szépen köszönöm válaszaitokat!

2011. okt. 29. 14:44
 5/5 szandi1122 válasza:
lélegzik!
2011. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!