Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap vettem egy lemminget,...

Tegnap vettem egy lemminget, és azóta folyamatosan csörög, csattog, stb. Zavar a tanulásban is. Lehetne ezen változtatni? Vagy ahol vettem, esetleg "visszacserélhetem"?

Figyelt kérdés

2011. nov. 1. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mielőtt veszel valamit, miért nem tájékozódsz előtte? Elkerülhetnéd a hasonló problémákat.
2011. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom:S Kellett volna.. De most így alakult..
2011. nov. 1. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj vissza a kereskedésbe-vissza fogják venni! Egyszer én is jártam úgy, hogy törpehörit vettem, aztán rájöttem, hogy aranyhörcsögöt kellett volna. Másnap visszamentem, elmondtam az indokomat és szó nélkül kicserélték. Így van, ahogy az első is írja, vásárlás előtt nem ár tájékozódni, de hát azért ez nem olyan főbenjáró bűn. Nyugi, és holnap vidd vissza. :)
2011. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát én most már azt mondanám, hogy tartsd meg nevelő célzattal, de a lemming érdekében inkább vidd vissza, és írd le százszor, hogy legközelebb előbb tájékozódsz, és utána vállalsz felelősséget egy másik élőlény életéért.
2011. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lemminget párban kell tartani mert csak úgy érzi jól magát!

Két nöstényt vagy két hímet,mert nagyon szapora állat.

2013. máj. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!