Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 18 napos aranyhörcsögök már...

18 napos aranyhörcsögök már különválaszthatók az anyától, ha teljesen önállóak?

Figyelt kérdés
A 8 kishörcsögöt egyenlőre 2 kupacba tudom külön rakni az anyjuktól. Azért tettem fel a kérdést, mert már egyre gyakrabban verekednek a picik. Már meg vannak rendelve a további ketrecek is, hogy külön-külön rakjam majd a piciket, de kb. az még van 1 hét ha nem több, mire megérkeznek. Addig 2 részre tudom osztani őket, de nem tudom mikor tegyem meg, mert elég harciasak egymással, én vagyok köztük a bíró. :)
2011. nov. 2. 15:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom kik azok akik kezdeményezik a verekedést, általában a nagyobbak bántják a kisebbeket. Tehát úgy raknám őket külön, hogy kisebbek a kisebbekkel, nagyobbak a nagyobbakkal.
2011. nov. 2. 15:59
 2/4 Platypus ***** válasza:
Nem. A kishörcsögök verekednek, ez teljesen természetes. Néha durvának látszik, de nem lesz semmi bajuk, így van rendjén. Így tanulják meg, hogyan kell megvédeni magukat, ha nagyobbak lesznek.4 hetes korukig érdemes várni, akkor lesznek csak teljesen önállóak. Az igazi, véres verekedések csak jóval később, 2-3 hónapos korukban szoktak kezdődni.
2011. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, most megnyugtattál. Hát remélem, nem lesz semmi bajuk, mert mindig visongatnak és bántják egymást...
2011. nov. 3. 08:32
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM SZABAD! 5-6 hetesen már lehet, legalább is azt olvastam
2011. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!