Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg kehet élni hobbiállattenyé...

Meg kehet élni hobbiállattenyészetből?

Figyelt kérdés
igaz még csak 14 vagyok, de már gondolkozom azon, hogy mi legyek ha nagy leszek és arra a döntésre jutottam persze ez még csak elgondolás, hogy állatokkal szeretnék foglalkozni. Gondolkoztam állatorvoson, de sztem nem vagyok elég okos hozzá:///.hobbiállattenyésztésen is . ésa kkor lenne elég időt töltenem majd az új családommal de abból meg nem hiszem hogy jól meglehet élni, viszont az biztos hogy egy jólkereső állást szeretnék. Kérlek normális válaszokat adjatok!:)
2011. nov. 3. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazàn. Ismerek nem egy nyùltenyésztőt, kutyatenyésztőt. Főállás mellett, hobbi szinten csinálják, mert nem lehet belőlük megélni. Max akkor tudom elképzelni, ha nagyon sok tenyészàllatod lenne..

Kutyàkat szereted? Kutyaiskolàban kiképző esetleg?

2011. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten semmiképpen. Ha arra mész, hogy állatkereskedésed legyen, és saját magadnak tenyésztesz néhány állatot, abból meg lehet élni, de az sem annyira az állatokról szól, inkább a vállalkozásról, üzletvezetésről, meg hát tőke nélkül nem nagyon tudod összehozni, csak ha hitelekbe vered magad, az meg veszélyes.
2011. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haszonállatból igen,bár az sem tuti,de hobbiállatból nem.
2011. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok köszi mindenki:) és a kutyaiskolásat még átgondolom;) mondjuk még egy kicsit messze van, hogy dolgozhassak
2011. nov. 4. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!