Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem baj, hogy a hörinek adok...

Nem baj, hogy a hörinek adok enni húst?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nem húsevő, de ha megeszi, szerintem baja nem lehet. és meg is eszi?
2011. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
imádja
2011. nov. 3. 23:04
 3/13 anonim válasza:
60%

Én adtam neki disznaj húst ,de sajna szegény belehalt :'(.

Próbálj olyan húst adni ami nem olyan zsíros.

2011. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a magokat csak begyűlyti a pofazacskójába, aztán viszi a raktárjába, de a csirke húst azt egyből bekálja
2011. nov. 3. 23:06
 5/13 A kérdező kommentje:
hoppá, jó, még csak 2x adtam csirkét, még él.
2011. nov. 3. 23:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A húsfélék nem igazán megfelelők. Lisztkukacot vagy szöcskét adj neki fehérjeforrásként, attól biztos nem lesz baja. Csemegeként nagyon szeretik a joghurtos dropszokat is. Legalábbis az enyém :))
2011. nov. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kefka ***** válasza:
mi adtunk neki még a pizzárol is csipegettünk le 1-2 db-ot
2011. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Csirkehúsból lehet neki adni, csak ne legyen fűszeres és ne legyen olajos. Sülve vagy főve lehet adni neki. Rántotthúst is lehet, de csirkemellből! Valamint az én hörcsögeim még a virslitől se haltak meg, már rengeteg hörcsögöm volt, tehát tapasztalatból mondom. De disznóhúst azt ne adjatok neki szerintem.
2011. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
a hörcsög nem húsevő!!! ne adj neki mert attól kukacos lehet! állatketreskedésben és menhelyen és állatkertben dolgozok 14 évesen de olyat nem hallottam hogy hússal belehalnak! magvak és zöldségek jó nekik!
2011. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem húsevő, de legalább heti 1 alkalommal neki is szüksége van állati eredetű kajára. Amikor pedig a hörcsög terhes meg szoptat akkor napi szinten kell neki a fehérjedús étel is.
2011. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!