Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyumat,...

Hogyan vegyem rá anyumat, hogy kapjak egy tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja meghalt a hörcsögöm és anyu azt mondta, hogy kapok egy újjat. De én nem hörit hanem tengerimalacot szeretnék.
2011. nov. 4. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

a tengerimalac tartást jól fontold meg!

a tartása nem túl olcsó nagy helyet igeényel

NEM SZABAD EGYEDÜL TARTANI

sok türelem kell ahhoz h megszelídüljenek

én inkább egy holland törpenyuszit ajánlanék neked.. mert sokkal ragaszkodóbb

elvan egyedül

az oltások,ivartalanítás drága de megéri..

odajön ha hívod stbstb..

de ha mindenképp tengerimalacot szeretnél akkor ezt nagyon figyelnesen olvasd el!!!!

[link]

2011. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam, kitöltöttem a tesztet és minden jó lett!!
2011. nov. 4. 11:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs kettőt.
2011. nov. 4. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

oksa hát rábeszélni igen nehéz mer büdösek...

bizti nem akarsz holland törpenyuszit... nagyon ragaszkodóak...

ja am nekem is vannak cocáim :)

és 12 éve tartok :)

ja meg nyuszim is van 1 nagyon cukika (lilu) mindig odajön ha hívom odadörgölődzik..

2011. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mert volt már nyulam csak azt utálta anyum és azt mondta, hogy több nyuszi nem jöhet. :(
2011. nov. 4. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A fent említett oldalnak a fórumát is át kéne tanulmányoznod mert nagyon hasznos és segíthet eldönteni, hogy valóban tengerimalacot szeretnél vagy sem illetve, hogy tudsz-e megfelelően gondoskodni róla. Ne felejtsd el anyuddal közösen kell a döntést meghoznotok mert ő is egy házban fog élni vele.
2011. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha büdös a tengerimalacod, javaslom, hogy gyakrabban takarítsd ki! Ha esetleg már jó ideje büdös, akkor pedig használj ecetet a takarításnál, mert az leoldja a ketrecről/terráriumról a vízkövet és akkor nem lesz büdös. Én nem egy malacot tartok, de sosem büdösek!
2011. dec. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!