Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ehetnek deguk sült gesztenyét?...

Ehetnek deguk sült gesztenyét? Természetesen szelíd gesztenyét.

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy-egy falat biztos nem árt nekik, de többet én nem adnék, meg nem is tenném rendszeressé. És persze frissen, melegen semmiképpen sem. Hidegen meg már nem túl jó az íze... Szóval szerintem az a kevés, amit kaphatnak, nem éri meg, van tutira nekik való kaja is, amit szeretnek, egyék inkább azt.
2011. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem úgy gondoltam, hogy azzal fogom etetni, hanem itthon csiáltunk és itt kunyerált tőlem, csak nem mertem neki adni.
2011. nov. 5. 17:50
 3/4 hatargi válasza:

Nyers szelídgesztenyéből heti 1 szemet nyugodtan adhatsz neki nasiként. Én nem szoktam nekik sütögetni :D

Széna és víz mindig legyen!

2011. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is nekik lett megsütve. :) Gesztenyét ehetnek. Sült gesztenyét is - hidegen. Szelíd degunak, szelíd gesztenye, vad degunak vadgesztenye. :DDD Mindegyiket ehetik.
2012. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!