Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt már olyan valakinek,...

Volt már olyan valakinek, hogy a régi és az új nyuszi nem jöttek ki egymással? Mitcsináltatok? Mennyi idő még összeszoknak kb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ige, az én két nyuszim... Külön ketrecben tartjuk őket é együtt nem lehetnek kint. Ennyi.
2011. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lassan össze lehet őket szoktatni. Ha eleinte külön tartod őket, és minden nap egy kicsit együtt vannak, de felügyelet mellett, nehogy elfajuljanak a dolgok.Mindig kicsit több idő együtt, a végén már hiányoznak is egymásnak. Ez nálam működött, de attól még nem garancia. Viszont ha ellentétes neműek, akkor meg kisnyuszókák tömegével árasztanak el, az pedig elég problémás.
2011. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 nőstény nyúl összeszoktatása valósággal lehetetlen. 2 bak nyuszi ivartalanítva talán.. Nőstény-bak párosítás, mindketten ivartalanítva, úgy a legnagyobb a siker esélye...

De egyáltalán nem biztos, hogy barátok lesznek, erre is készülj fel.

2011. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én külön ketrecbe tartottam őket mindaddig míg volt hely,azóta pedig úgy csinálom hogy házilag barkácsoltunk anyukámmal 1 olyan ketrecet amibe 2 nyuszi fér,és egymás melett vannak,az elválasztópedig drótháló nem fa,így vannak kb 2 hétig aztán összeszoknak anynira hogy kb 1-1 órára míg etetek reggel-este addig összeengedem és 1 hónap múlva már nem ölik meg 1mást,bár nem mindíg szeretik a másikat,de elviselik.Azok a nőstény nyuszik amiket kiskorán összetettem,addig míg nem lettek vemhesek teljesen jól kijöttek,és most is 1ütt tartom őket ha már megnőttek a kicsik.2 bakot viszont még sosem tartottam 1ütt arról nem tudok semmit,afiú-lány páros pedig 1 hét ketreces móka után álom jól elvan(ha nem ivarosak akkor is).
2011. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem két nőstény nyuszim van és csak az első két napon nem jöttek ki egymással most együtt alszanak összebújva és éjszaka is egy nagy ketrecben vannak...szóval nem lehet általánosítani...nincs két egyforma személyiségű nyuszika...
2012. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!