Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha anya nem akar...

Kefka kérdése:

Mit tegyek ha anya nem akar nyulat venni?

Figyelt kérdés
szeretnék egy törpe nyulat de ahogy meg kérdezem hogy lehet e nyulunk mindig egyre mérgesebb lesz.Bár márt egyszer mondta hogy annyit megtesz hogy elmegy az ismerősünkhöz és megnézi de ebből még lehet az is hogy vesz nekünk ha ott nincs büdös?persze amikor születnek.
2011. nov. 7. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj bele.

Az ő lakásában ő dönti el, milyen állat lakhat.

2011. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

lehet, hogy anyukád nem akar még egy nyúlról is gondoskodni, mert előbb utóbb úgyis rászakadna ez is.

majd ha felnősz, a saját lakásodban olyan állatot nevelsz, amilyet szeretnél, addig pedig nyugodj bele szüleid döntésébe.

2011. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ugyanezt csinálta anyám, aztán titokban szereztem egy nyulat, és azóta anyám amikor hazaér első dolga hogy odamegy gügyögni neki, meg szétsimogatja szerencsétlen nyuszt :D Én takarítom, én etetem, a körmét is vágom, fésülöm (mert hullik most a szőre), és anyám meg egyszerűen odáig van érte. (alapjáraton nyúlb.zi)
2011. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2011. nov. 7. 16:11
 5/9 anonim válasza:
100%

Annyira édes vagy :):):)

Először bizonyítsd be neki, hogy képes vagy felelősséget vállalni a dolgaid iránt. Pl. szorgalmas tanulás, szobád rendben tartása, besegítés a házimunkába, stb..., és miután észre vette a körülötted zajló változást, ülj le vele őszintén beszélni, és mondd el részletesen, hogy miért szeretnél egy nyulat. (de ne légy türelmetlen)

2011. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne b*szogasd.
2011. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálj felelőségteljesen viselkedni gondoskodni valamien házimunkáról,kistesóról vagy kutyusról, ami van,ebből leveszi úgyis rögtön hogy akarsz valamit.

Ha látja rajtad hogy sokmindent megteszel a cél érdekében akkor biztos megengedi majd.

De mindenek előtt fontos hogy te gondoskodj róla ne neki kelljen és mielőtt új lakó költözik hozzátok beszéljetek meg minden adódó lehetőséget.

2011. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:D szerintem ne akarj nyulat, tényleg büdi ha nem takarítják 2-3 naponta és tök byonyolult... :D hidd el nem kell az neked :D
2011. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 évesnek nem kell nyúl mert elpusztul mert marhára nem fogsz hozzá érteni, válasz inkább hörcsögöt vagy egeret ahhoz nem kell nagy tudomány.
2011. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!