Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől lehet, hogy egy kicsit...

Mitől lehet, hogy egy kicsit büdibb a nyuszim?

Figyelt kérdés

Eddig semmiféle szaga nem volt, sem a nyuszinak, sem az alomnak. Most azonban maga a nyuszi is és az alom is büdibb lett. Bár nem vészes, de azért kicsit zavar. Amúgy lány, kb 4-4,5 hónapos. Ivaréréskor nem csak a fiúk vizelete válik szagossá? Amúgy nem kapott újfajta kaját, almot sem változtattam (pellet), semmi nem történt.

Ja, és nem teljesen idekapcsolódó: lehet, hülye kérdés, de a lány nyuszik tüzelésnél véreznek?


2011. nov. 7. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
azért büdi, mert kezd ivaréretté válni, ez egyértelmű, nem csak a fiúk, a lányok pisije is büdibb lesz
2011. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha, én is erre gondoltam, csak én eddig mindig a fiúkról hallottam. Köszi
2011. nov. 7. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, az ivarérés miatt. Egy másik kérdésnél is írtam már, hogy a legjobb a nyuszikat ivartalaníttatni minél előbb. A nőstény nyuszik ugyanis hajlamosak ivarszervi daganatos megbetegedésekre, és az ivartalanítással ez elkerlühető!
2011. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nőstény nyulak nem tüzelnek, ők bármikor képesek párzani.
2011. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 8. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
a nyulak nem véreznek őket akár mindennap pároztathatod ha akarod :D
2011. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!