Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tejföl: Adni vagy nem adni?...

Tejföl: Adni vagy nem adni? Valaki azt írta egy blogban, hogy hasmenése lesz tőle, valaki "elengedhetetlen energia forrásnak nevezte". Melyik igaz?

Figyelt kérdés
A normális válaszokat köszönöm!
2011. nov. 8. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A tejtermékek nem találhatók meg a természetben, tehát a kis állatok sem jutnak hozzá, ergo semmi szükségük rá! Én nem adnám.
2011. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hörcsögeim mindig kaptak, szerették, semmi bajuk nem volt tőle, sőt... Állatorvos is ajánlotta. Nyilván nem sűrűn és nagy mennyiségben, de adható.
2011. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyban függ attól, hogy milyen állatról beszélünk valójában. Az biztos, hogy lehet tőle hasmenése bármilyen állatnak, és az is, hogy rohadtul nem elengedhetetlen. Szóval én inkább nemet mondanék, de ahogy érzed.
2011. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen kisállatról van szó.

Nyúlnak 100%, hogy nem lehet adni, de nem csak tejfölt, hanem semmilyen állati eredetű fehérjét sem.

2011. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán adok tejfölt a höriknek, viszont amikor az anyahöri szoptatott, naponta kaptak, mert akkor szükséges az ilyen kaja. Nem lett semmi bajuk.
2011. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs nem írtam: Törpehörcsögről van szó
2011. nov. 9. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Heti kétszer egy keveset. De kaphat helyette félkemény/kemény sajtot, túrót, joghurtot (natúrt), jó minőségű kutya/macskakaját, vagy főtt/sült, fűszer nélküli csirkehúst/csontot. Tejtermékeket kaphatnak, de tejet nem.:)
2011. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam hogy lehet neki adni, mivel ez fedezi a fehérjeszükségletét, úgyhogy nyugodtan adjál neki,de ne sokat.
2011. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!