Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Kiszöktek a patkányaim (2) és az összes többi állatomat kinyírták. Egyetlen egy kicsi egérke élte túl, akinek a tesója viszont nem. Szegény alig mer megmozdulni, remeg és nagyon fél. Nem szeretném a patkányokat megtartani!! Felraktam a netre 3 hete, hátha elviszik őket. Még az elején sajnáltam is, de most, hogy a többivel ezt művelték, már nem, de nem kell senkinek.
2011. nov. 9. 15:20
 1/2 Platypus ***** válasza:

A patkány erős ragadozó hajlammal rendelkezik, nem lett volna szabad olyan helyen tartanod őket, ahonnan átjuthatnak ilyen könnyen más állatokhoz. Vagy nem néztél kellően utána a választott állatod tartásának, vagy nem megfelelően helyezted el őket. Nem a patkányok hibája, nekik ez a természetes ösztönük. Ettől ők semmivel sem lesznek másabbak, mielőtt megtették volna. Ez nem agresszió, hanem természetes táplálékszerzés. Megértem, ha most nem esik jól rájuk nézned, de ez a te hibád volt, ne ők szenvedjék meg.

A noé állatotthon rágcsamentőivel felvehetnéd a kapcsolatot.

2011. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? Hirdesd tovább. Nem mintha az ő hibájuk lenne... Tényleg olyan helyen kellett volna őket tartani, ahonnan nem lóghatnak meg.
2011. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!