Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac mindent összepi...

A tengerimalac mindent összepiszkít maga körül, ha ki van véve a ketrecből/helyéről?

Figyelt kérdés
Hogy kell elképzelni? Mennyire kell figyelnem az ágyamra ha kiveszem rá?
2011. nov. 11. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Először került az ölbe is az ürülék, de aztán mostanában nem mondhatnám. Ugye attól is függ, hogy mennyit van a helyén kívül. Ha csak 10 percre veszed ki nem feltétlenül van baleset. Pisilni kb 20 percenként szoktak, ahogy olvastam, de tapasztalatom szerint ez is változó, mert attól függ miből mennyit eszik, és hogy mennyit iszik. Mi azt szoktuk tenni, hogy befogtunk nekik egy nagy lepedőt, amit duplán kiterítek, körbekerítem, és ott van jó nagy helyük szaladgálni. Parketta van amúgy, azt meg amúgy is könnyen fel lehet takarítani. Te is tehetsz egy törölközőt pl amire kirakod az ágyadra. Persze az nem garantált, ha odapisil és nem ázik át.. Nem vészes hidd el. 30 éves vagyok, de hamar megszerettem őket a gyermekeimmel együtt.
2011. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor figyelni kell és kész. :) Milyen időset érdemes egyébként választani? Ma az üzletben olyan 3 hónaposakat láttam. Azok már picit csak megszokták egymást, nehezebb kézhez szoktatni. Vagy nem? Nem volt még soha ilyen kisállatom, szóval nem tudom...
2011. nov. 11. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Kézhez szoktatni nem egyszerű. Mi is 3-4 hónaposan vettük őket. Türelem szelíd malacot terem, mint mondják. :) Ma már nem félnek annyira, az egyik bátrabb. Ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot: [link]

Itt sok mindent megtudhatsz. Én is itt tájékozódtam már hónapokkal előtte, hogy megérkeztek az új lakók.

Édesek tudnak lenni. Hallják a lépteimet már visítanak. Sokat játszanak, kergetőznek együtt. Öröm nézni őket. Ha rossz napom van akkor is mosolyt csalnak, mert nem lehet kibírni. :)

Olvasgasd a fórumot, akár kérdezz is, mert kedvesek az ottani fórumlakók, ha tudnak, segítenek is.

2011. nov. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a honlapot már sokan ajánlották nekem. :) Köszi.
2011. nov. 13. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!