Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi alá forgácsot kell/lehe...

Nyuszi alá forgácsot kell/lehet rakni? Mi van akkor ha megeszi a kajával?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van speciális nyuszi wc,amihez ha hozzászoktatod,oda fog potyogtatni,és természetesen lehet forgácsot is tenni bele.Az előnye,hogy nem onnan eszik,ahová sz.rik..

De egyébként nem lesz semmi baja,ha véletlenül megeszik vmennyit a kajával,ezek speciális forgácsok,úgy vannak kifejlesztve,hogy ne legyen bajuk tőle.

2011. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nem a legjobb a forgács alomnak. Poros és irritálja a szemeit, orrát, stb. Jól írta az előttem szóló, kell neki egy wc, abba rakd az almot. Viszont érdemes lenne fapelletet rakni a wc-jébe, ez nem poros és sokkal jobb a nedvszívóképessége is ill. jobban megköti a szagokat is.

Amúgy nem lesz tőle baja, ha enne a forgácsból, vagy akár a fapelletből :)

2011. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A wc-n kívül nem kell alá semmi a ketrecbe?
2011. nov. 11. 15:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Nem túrja ki maga alól a forgácsot? A nyuszik 99%-a jobban szeret a csupasz műanyagon feküdni :)

2011. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából az a gond hogy kapott egy kis bélmozgató gyógyszert tegnap, nekem el kell mennem ma este párom holnap 10-re ér haza és félek hogy hígabb lesz a cuc nem szeretném ha abba kellene tapicskolni (az senkinek nem lenne jó neki főleg) és gondoltam tennék alá egy kis forgácsot nem sokat...csakhogy mindig kiborítja a kaját és tartok tőle hogy megeszi vele együtt....
2011. nov. 11. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Értem..

Mikor adtad neki? Miért kapta? Összementek a bogyói? A nyusziknak nagyon-nagyon gyors az emésztése. Pár óra alatt átmegy rajtuk, estére meglátod majd, hogy mi lesz a helyzet :) de szerintem nem lesz rá szükség :)

2011. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 cirmos62 ***** válasza:
Én mindig forgácsot teszek a ketrec azon sarkába, ahol wc-ni szokott. Kislapáttal naponta cserélem, és még nem volt gondja emiatt.
2011. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen összement a bogyó kedd reggelre szerdán kapott egy szurit étvágynövelonek mert nem lehetett kitapintani és a biztonság kedvért 3 napos vizben ododo gyogyszert...
2011. nov. 11. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Nager Malt szőroldó pasztát tarts otthon, ha nagyon vedlik én mindig adok neki egy keveset!


Szerintem fosizni nem fog tőle amúgy :)

2011. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm... és abbol a pasztábol mennyi kell neki?
2011. nov. 11. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!