Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögtartók! Ti mit csinálto...

Hörcsögtartók! Ti mit csináltok, ha éjjel rágja a ketrecet?

Figyelt kérdés
A citromos módszer nem vált be,csak még jobban rágta,de amióta megvettük neki a ketrecet minden éjjel annyira hangos,hogy nem tudunk tőle aludni.Már napok óta nem tudok aludni:(

2011. nov. 11. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Van rágófája?állandóan nő a foga és rágnia kell.Havan mit-hanem.
2011. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
odateszem neki a macskát.
2011. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Félbe tört dió,száraz kenyér,keksz,magvak,fadarabok.Futó kerék.legyen bent neki.
2011. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rágta a hörim (már meghalt), de egy idő után megszoktam.
2011. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mókuskereke van neki,de azt nem egész éjjel hajtja,csak pár órát.Az jó,ha veszünk neki mézes karikát és felrakjuk a rácsra?
2011. nov. 11. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Én éjszakára kiviszem őket a szobából, így nem hallom, ha rágják a rácsot. :)

Tedd ezt te is.

Rágni fogja szerintem mindig. Volt már egy régebbi hörimnek fogkoptatója, mégis a rácsot rágta, a fogkoptatóhoz hozzá se nyúlt...

A mostani hörimnek meg van betéve mézzel összeragasztott rúd, szokta enni, de attól még ha kedve van rágja a rácsot is. Viszont most inkább mókuskerekezni meg aludni szokott, nem rácsot rágni. :) Most inkább a picinyei szokták néha a rácsot rágni, meg sokat másznak most.

2011. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem fogja a rágást bisztosra abba hagyni tudom nekem is volt ketrecbe a hörim vegyél neki akváriumot bisztos nem fogja rágni azt. ja és nem érsz a mindenféle sziri szarokkal (bocs a kifejezésért) én tudom én is kipróbáltam már mindentt az a leg jobb ha akváriumot veszel és a tetejére rácsot teszel vagy valami nagyon magas akváriumot veszel neki inkább ezt ajánlom mert azt is rágni fogja tehát szerintem vagyél neki valami nagyon magas akváriumot!
2013. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!