Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holnap megyek tengerimalacot...

Holnap megyek tengerimalacot venni! Ha a boltban együtt tartják a különböző neműeket, akkor ha nőstényt veszek akkor az akár lehet vemhes is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

bocsi h sz előbb lefikáztalak .... csak ismerek egy csajt aki ponn ezt csinálta....

am de szentem télleg ne állatkereskedésből vedd!!

hol laksz?

am még az h ezt nagyon nagyon pontosan olvasd végig ....

[link]

néhány fontos dolog:

ne tatsd egyedül mert depis lesz! (szentem a 2 lány a legjobb)

min. 100x50-es ketrec

a etrec felszerelései:

házikó (!!!)

2 db etető (1 magnak , 1 zöldségnek)

szénatartó (!!!!!)

itató (min. 500ml-est)

:)

tényleg ne kereskedésben vedd! :)

monnjuk örökbefogadni? [link]

vagy állatkert ? ha bemész mgekeresheted a gondozót és megkérdezheted ... (nekem is vot már malacom az állatkertből)

amúgy meg beírod h vatera,expressz...stbstb... és megnézed h milyen tenyésztők vagy magénszemélyek szeretnék eladni (valószínű h sokkal olcsóbban) te gerimalackájukat... :S

2011. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom hogy segíteni szeretnél, hogy a malackának jó helye legyen. De hidd el, nem vagyok az a típus aki gondolt egyet és most megy és vesz. Mindent alaposan végigolvastam, és átgondoltam. Már csak a malacka hiányzik. Utánanézek ennek a tenyésztős dolognak, hátha van a közelben gazdit kereső malacka. Aztán meglátjuk. Egyébként Bács-Kiskun Megyében lakom.
2011. nov. 12. 08:36
 13/16 anonim ***** válasza:

oké :) bocsi... am akkor 2 lesz?

ja és a vaterán nézz körül.. :)

2011. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Igen, úgy néz ki, kettő. Már csak keresgélni kell. :)
2011. nov. 12. 12:27
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. nov. 13. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!