Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi az a rágcsáló WC sarok?...

Mi az a rágcsáló WC sarok? Állatkereskedés honlapján nézelődök, ott láttam. Attól hogy berakok neki egy olyat (tengerimalac), még nem fogja használni szerintem.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Magától persze,hogy nem fogja használni a sarok WC-t,de ha rászoktatod talán.

Nekem a szoktatással kapcsolatban egy ötletem van.HA kiveszed,először tedd a forgácsos sarokvécére,várj egy kicsit,aztán hagyd kimászni,futkározni...stb.,majd ha látod,hogy intézkedne,akkor gyorsan rakd a sarokvécére,így egy idő után megtanulja,hogy hová végezze a dolgát!

2011. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Lehet megtanulná egy idő után, köszi. Valakinek tapasztalat?
2011. nov. 12. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a tengerimalac igen kis eséllyel fog rájárni. Ők olyanok, hogy mindenhol potyogtatnak, ahol éppen rájuk jön, a pisit még úgy-ahogy egy sarokba végzik, de azt se mindig. Eddig egyetlenegy tengerimalacot láttam, aki kinevezte az etetőtálját wc-nek és abba csinált mindent, de szerintem 1000-ből egy ilyen van :D Még a hörcsögök is, akik pedig egy sarokba wc-znek is általában risztig nem a műanyag wc-be fognak járni, hanem mondjuk kajaraktárnak használják vagy megágyaznak benne és abban alszanak. :)
2011. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hörcsögtartó vagyok és ismerem ezt a rágcsáló wc sarkot. Ha tudod, hogy rendszeresen melyik sarokba jár pisilni az állatkád, helyezd oda ezt a wc-t és akkor bele fog pisilni. Szerintem hörcsögnél működne, mert én mindig tudom hova jár pisilni, ha odatenném, biztos hogy akkoris oda járna, csak éppen belepisilne.
2011. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na lehet kipróbálom majd. :) Köszönöm.
2011. nov. 12. 18:17
 6/7 anonim válasza:
Az enyém sosem használta. Hamar ki is vettük onnan mert csak a helyet foglalta.
2011. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. :( Bár hörcsögnél szerintem is előbb működne.
2011. nov. 13. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!