Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire csendes éjjel a...

Mennyire csendes éjjel a tengerimalac? Lehet mellette nyugisan aludni? Mert az enyém az előbb is csipogott, de lehet csak azért mert éhes volt picit. Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet velük aludni.Az éjszakának csak kb a felét aludják át és ha van itatója akkor azt rágják.

(barátnőm 1 nap után levitte a nappalijukba)

2011. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tengerimalac függő. Az enyém mellett nyugodtan lehet aludni. Az én malacom teljen átvette a mi életstílusunkat. Egész nap felvan, eszik, rágcsál, ugrándozik, iszik, csipog, mormog, nézelődik, néha lepihen, este meg alszik szerintem, mert látszik hogy amikor már este van akkor lefekszik és amikor lekapcsolódik a villany olyan elégedettem mormog, utána meg csendben van, tehát gondolom alszik.
2011. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az enyém imádott esténként futkozni meg ilyenek, de hozzá lehet szokni. Miután szegény elhunyt olyan fura volt, hogy nem volt semmilyen mozgás esténként/nap közben :/ :(
2011. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban nálam voltak az unokaöcsém tengerimalacai, és hát nemigazán tudtam tőlük aludni. A fiú folyton morgott nyújtózkodás közepette. A lány meg nyöszörgött felágaskodva (gondolom ki akart mászni). Szerintem ne a szobádban tartsd őket.
2011. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, megvolt az első közös éjszakánk. :) Szerintem visítozás az nem volt, mert senki nem panaszkodott itthon. Én füldugóval aludtam eddig is, szóval az apróbb zajok nem tudnak zavarni. Attól féltem,hogy majd felhangoskodja az egész házat. De nem visított. Aztán lehet csak nagyon idegen még neki a hely...
2011. nov. 13. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet mellettük aludni. Én reggel délben délután meg este is tömöm kajával így nem ujjizik. Este 9kor megetetem ha megmozdulok az ágyon egyáltalán nem ujjizik. :) Sőt ő is alszik kimerül szegénykém a napi hosszas sétákban. :D
2011. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 5 tengerimalaccal a szobában alszok, és volt már olyan, hogy egy éjszaka alatt 18x kellett felkelnem :) Néha idegesítő nem mondom, de annyira imádom őket, hogy nem vinném ki őket a szobámból még éjszakára sem :)
2011. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!