Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinálja, a nyuszim rágja...

Mit csinálja, a nyuszim rágja a ketrecet?

Figyelt kérdés
Reggel kiengedem, este bezárom. Ennek ellenére tépi, rángatja a ketrecet egész éjjel. Olyan hangos, hogy nem lehet tőle aludni (kb két hete max 4 órát alszom)Annyira idegesítő, őrjítő ez a hang, és hiába takarom le, ugyanúgy rágja, még hétvégén is, amikor kicsit többet aludhatnék. Fúúú... :@ 17/L
2011. nov. 13. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha azért adni kéne neki enni is. A ketrecből nem fog sokáig megélni.
2011. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem vagy vele egyedül, én ilyenkor kib*szom az ajtó elé, becsukom, és nem hallom hogy csinálja.
2011. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendesen etetem, itatom... Nem tudom kirakni az ajtó elé, mert akkor öcsémet fogja felkelteni :/ Már megőrülök tőle, ideges vagyok, kimerült, fáradt (napközbe azért igényli a törődést) és még ez is.
2011. nov. 13. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátomnál volt egy közös nyuszink (sajnos már nem él szegényke):(, ő is állandóan hangoskodott, le kellett vinnünk az alagsorba a ketrecét, azt mondták a szülei, választhatunk, vagy oda, vagy erkélyre.. Mivel nem akartuk, hogy megfagyjon, az alagsort választottuk, de nappal mindig felvittük. Ott fűtenek is, és egyszer felvitte a barátom a nyuszit mert füst lett. Az a nyuszi, akitől nemrég egy percet nem lehetett aludni, mert ha a ketrecben volt, úgy rázta, hogy kb az egész utca hallotta, ha meg kiengedtük éjszakára, felugrott az ágyra, egész éjjel az ágy mellett feküdt, meg se mozdult. Mondta a barátom, hogy amikor felébredt nézte a nyuszi. Nekem ez olyan volt, mintha azt akarná mondani, hogy jó leszek, csak engedjetek vissza.. Lehet, ha 1-2 napra olyan helyre tennéd, ahol egyedül van, utána nem zajongana annyira
2011. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs bent neki játék, akkor tegyél be neki wc papír gurigát( papír nélkül :D), vagy faágat amit tud rágni. Azért rázza a ketrecet, mert éjjeli állat és unatkozik. Mondjuk az enyém egész nap szabadon van, és jól viselkedik, az elején nálunk is ment a kertecrázás, épp ezért hagyom most kint aludni :)
2011. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
vezess bele 220-at!
2011. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rakjál be neki háncsolt fát oda ahol rágja a ketrecrészt...
2011. nov. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg tedd a ketrecet a legközelebb magadhoz (pl valami komótosra)ahol közel lesz hozzád és remélem meg szűnik ez .. de azért egy játék is jó lenne neki
2011. nov. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tegyel be neki fat, valami faagat, vagy olyat amivel tuzelni szoknak
2011. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!