Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a ágymatraccal?...

Mit csináljak a ágymatraccal? A nyulam ivarérett lett és tiszta pisi az egész matracom!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baromi ideges vagyok. A nyulam ivarérett lett és nagyon sötét lett a pisije, nem vettük észre, de többször rápisilt az ágyra. (Már meg száradt)

Mivel tudnám kitakarítani? A vanish nem hatásos rá, a folt körvonala ugyanúgy megmaradt és a sárgás szín is.

Mit csináljak? :/

Valami házi praktika?

2 személyes nagy matracról van szó, egyedül nem igazán tudnám elvinni tisztítóba, és nem is tudom, hogy vállalnak-e egyáltalán ilyet.


2011. nov. 15. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a folt marad meg, arra úgyis lepedőt húzol, de a szag is megmaradt? Én textilspray-t szoktam venni (Febreeze a neve, igaz, Ausztriában, de itthon is biztos lehet kapni hasonlót). Volt, hogy hetekbe telt, mire eltűnt a macskapisi szaga, de igazán szagtalan sosem lesz. Viszont nem is bűzlik messziről, tudok rajta aludni. :)


És ivartalanítsd a nyuszkót minél előbb - a matrac érdekében is. :)

2011. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szappanos szivaccsal próbáld dörzsölni erősen, szerintem ez rá a legjobb tisztítószer, legalábbis az enyémből mindig kiszedte a foltot meg a szagot is. Utána, ha megszáradt még töröld át ecetes kendővel, vagy ugyanúgy szivaccsal. Nem lesz tőle ecetszaga az ágyadnak, és a nyuszi sem érzi ott a pisije helyének a szagát, tehát kisebb az esélye, hogy odapisil :)
2011. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A nyuszi már ivartalanítva van csak még a hormonok dolgoznak. elvileg 1-2 hónap múlva ürül ki teljesen... :/

szag szerencsére nincs, csak csúnya foltok :(

2011. nov. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!