Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Neked hallgat a hörcsögöd a...

Neked hallgat a hörcsögöd a nevére?

Figyelt kérdés

Sok aranyhörcsögöm volt már az évek során. A sok közül volt egy hörim, Cuki, ő hallgatott a nevére. Amikor szóltam neki, rögtön jött oda hozzám. Jelenleg pedig Falatka van nekem, aki 3 hónapos múlt és 1 hónapja van még csak nálam és ő is hallgat a nevére!! Ha kedvesen szólok neki, hogy Falatka, gyere ide. Akkor azonnal jön, mert tudja hogy kaját kap. Ez rögzült benne, hogy ha szólok neki, akkor tudja hogy jönnie kell, mert kap valami finomságot. Úgy örülök neki! :) Hihetetlenül okos!


Nálatok hogy megy ez?


2011. nov. 16. 18:05
 1/4 anonim válasza:
az én hörim már akkor odajön hozzám hogyha meglát vagy meghallja a hangom. ha a nevén szolitom, felkapja a fejét, rám néz és feláll 2 lábra, olyan aranyos
2011. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ilyet nekem is csinál/csináltak. Hogy figyelnek rám és két lábra állnak. Pl. az előző hörim Fincike, már mindig tudta, hogy mikor van az az idő, amikor kaját kap és így várta. :)) És én meg mindig mondtam neki, hogy hozom már, hozom már! :)
2011. nov. 17. 14:44
 3/4 anonim válasza:
Az enyém meg ha meglátott, mindig felmászott a ketrecre és ha odatettem a kezem, akkor beleugrott hogy kijöhessen
2011. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt meg minden hörim csinálta/csinálja.
2011. nov. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!