Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S Mit tegyeeeek?!

S. O. S Mit tegyeeeek?!

Figyelt kérdés

az osztálytársam(lány) ma nagynüszkén bejött és mondta hogy neki van egy tangerimalaca... délután felmentem hozzájuk és megláttam h h tartja azt a szegény állatot...

egy pók terráriumban van (szentem olyan 20x20x20-as lehet, régebben volt pókja az apjának...)ebben van 3cm forgács és egy 5cm-es átmérőjű tál amiben pepe táp van(ennyi a felszerelés,kaja)

a malacka kb 3 hetes iszonyatosan kicsi kb 10cm...

mit tegyek nagyon rémes.. se szénát se vizet se zöldséget nem kap.. be van zárva egy ilyen iszonyat pici terráriumba és egyedül kukksol az egyik sarokban

mit tennétek?


2011. nov. 18. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nyugodj már le! Semmi baja sem lesz, a forgáccsal semmi baj nincs, a kaja is ok, a terrárium, meg ha szted kicsi neki akk mondd neki hhogy rakhatná nagyobba is.... Meg vizet. Adj neki tanácsokat és kész. Ha kiveszi belőle gyakran, és futkározhat a házban, az kárpótolja a kis terráriumért. Nah kész!
2011. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, világosítsd fel. Esetleg adj neki karácsonyra könyvet a tengerimalac tartásáról. Végső esetben pedig mondd meg neki, hogy ez a tartás törvénybe ütköző, és feljelented állatkínzásért.
2011. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Ez így nagyon súlyos állatkínzás, ez körülbelül a bonsaimacskával lenne egykategória, más amennyiben az nem fake lenne. Egy kifejlett tengerimalac meg sem tudna fordulni ekkora helyen. Ez még laborállatok tartását is alulmúlja, pedig azoknak aztán tényleg nem szánnak nagy helyet. Én felkeresném a szüleit, az állatvédelmi törvény ide vonatkozó részét kinyomtatva és a kezemben lobogtatva, esetleg mellékelve valamilyen tengerimalacos tájékoztató füzetet.
2011. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez szornyu !!!!!! Biztosan kb 5. osztalyos lehetsz ,en 6.os vagyok es volt malackam ,de allergias lettem ra :(((

Nagyon ugyes vagy ,h probalsz egiteni ,nagyon jo meber vagy !!!! Vilagositsd fel es esetleg mutass neki egy tangerimalacokrol szolooldalt !!!!

Sok szerencset !!!!

2011. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!