Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesznek pici malackái?

Lesznek pici malackái?

Figyelt kérdés
Most fogom vissza hozni a tengerimalacom egyik barátnőmtől. 1 hétig lesz fiú mellett mert nincs helye másik ketrecre én meg előbb nem tudok menni érte. 1 hét alatt ugye nem fognak pározni?
2011. nov. 20. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem hagyják ki ezt a remek alkalmat. :D
2011. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, jó esély van rá, hogy igen.
2011. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Norina86 ***** válasza:

A hímnek kb 3 másodperc elég, hogy fedezzen,és malackák pároztatása kockázatos, nem véletlenül vannak tengerimalac tenyésztők, akik tudnak segíteni a szülésnél, és bizonyos szabályokat betartanak. Pl.:

Ha a lány elmúlt 1 éves, összecsontosodott a medencéje, és ha vemhesült, nem fogja tudni megszülni őket.

Ha 6 hónapnál fiatalabb, túl kicsi, a gyerekek szétnyomják, és nem biztos, hogy meg tudja szülni őket.

Ha faros a baba, és meg is tudja szülni, nincs ideje kibontani az anyának és halva fog születni. stb.

Nem tudom, hallottál-e már felelős állattartásról, és ha felelősséget vállaltál a kedvencedért, olvass utána, mik a szükségletei:

[link]

www.malacok.hu

2011. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!