Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim lenyelte a borotvape...

A nyuszim lenyelte a borotvapengét. Kitudja kakilni?

Figyelt kérdés

szerencsére nem az egészet..kb fél cm-t belőle megrágott..

van ilyen szőrtrimmelője, abba való pótfej..véletlenül a földre esett és nem vettem észre..


2011. nov. 20. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha biztosan lenyelte akkor várj vele holnapig. De ha nem látod hogy kikakilta akkor vidd el egy állatorvoshoz!
2011. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

hát igen kénytelen leszek ellenőrizni..csak ugye nála nehézkesebb mert bogyók ugye..és egyenként :S

2011. nov. 20. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a műanyaggal együtt nyelte le,akkor nem emészti meg és remélhetőleg ki kakálja.

De nem árt a dokihoz vinni hátha kap valami hashajtó féleséget,hogy ne akadjon el az emésztő csatornába.

2011. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vidd el állatorvoshoz! ezt neki kellene megnézzie, szerintem ad neki valami hashajtott hogy kijöjön. ha nem viszed el és nem jön ki (benne marad a bélcsatornában) akkor komoly baja is lehet pl. meghalhat mert nem tud kakilni..stb.

Holnap vidd el! :) De semmi komolyat nem fog vele csinálni, nem kell izgulni/félni.

2011. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

elmentem vele

azt kaptuk "receptnek" hogy rostos kaját kell neki adni hogy híg széklete legyen (már elnézést a szóhasználatért) de gyakorlatilag "fosson".

azt mondta a doki legjobb lenne a barack..de ugye azt ilyenkor nehéz jót kapni..végül azt ajánlotta a doki hogy ha van baracklekvár akkor azt etessek vele.

megette, a székletében meg is találtam a darabokat, szóval remélhetőleg nem lesz baj :)

2011. nov. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!