Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A deguk ketrecébe lehet-e...

A deguk ketrecébe lehet-e berakni textilt vagy valami rongyot?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, még megeszi és megbetegszik tőle. Forgácsot rakj nekik, ne textilt.
2008. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

miért ír olan aki nem ért ezek hez az állatokhoz.


rakhatsz be. nagyon szeretik ha egy kics törcsit vagy konyharuhát amit már nem használsz a négy sarkánál fogva felkötsz nekik, így egy függö ágyuk lesz és imádni fogják. meg fogják rágni,de semmi bajuk nem lesz.

a rágcsálok többsége imádja a föggü ágyat.


arra vigyázz hogy a madzagot amivel felerösíted könnyen elrágják.


gondolom forgács van bent nekik, és a széna ami nagyon fontos nekik.


de már mondtam itt a degus kérdezöknek, hogy www.degu.hu oldalon kérdezzenek mert ott degu tartóktól, tenyésztöktöl lehet kérdezni. itt meg mindenki bele irogat aki nem is ismeri ezeket az állatokat.

2008. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem voltak én aludtam egy régi kis pólóban azt beraktam nekik és megszokták az illatom... Ha vicces dolgot akarsz látni rakj be papír zsepit és és egy tálbe homokot...XD
2009. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két fiú degum van, de mivel sokat verekedtek, külön ketrecben vannak. Mindkettőnek vettünk 1-1 kis patkány plüsst, imádják, mindig azon alszanak.
2009. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!