Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malacnak házilag?

Tengeri malacnak házilag?

Figyelt kérdés
[link] hasonlóakra gondoltam szeretnék 1 pár tengeri malacot jó körülmények között!
2011. nov. 21. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Heh,:D Legtöbbe még én is ellennék:D Nagyon durván jól meg vannak csinálva. Én egy mezei ketrecet szeretnék neki venni mert kicsit kicsinylem a helyét. Kár hogy nincs ennyi hely a szobámban mert ezek nagyon jók:D Én az előző válaszolóval ellentétben a biztonság és az öregedés okozta balesetek elkerülése miatt biztos csinálnék feljárót is. (na de ez csak magán véleményem)
2011. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitok. 2 lányt szeretnék de oszt.társam azt mondta h verekednek... ez igaz?
2011. nov. 22. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden malacra igaz nemüktől függetlenül, ha nem voltak együtt tartva, hogy semleges helyen kell összeszoktatni őket. Időt kell rájuk szánni, hogy megismerjék egymást, mielőtt bepakolod őket az otthonukba. Nem árt, ha van köztük legalább fél év korkülönbség, mert így adott a dominancia vagy egy alomból való tesók.
2011. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezekbe még én is elaknák:) van amelyiket egy teljes napig takarítanám olyan nagy:)
2012. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!