Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Te tengerimalacodnak volt...

A Te tengerimalacodnak volt valamilyen élősködője? Most olvastam hogy valakinek minden nyáron, kis légy lárva kukacok vannak az alomban, meg ilyen atka. olyan tetű.

Figyelt kérdés
Most akartam volna venni a gyerekeimnek, de elbizonytalanodtam. Ha panaszmentesen veszem, otthon is bebírja szerezni ezeket a nyavajákat?
2011. nov. 22. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem 2 tengerimalacom is van, igaz még külön ketrecben vannak. az hogy valakinek minden nyáron kukacos az alom az azért van mert nem takarítják ki időben a ketrecet és belepetézik a légy. sajnos én is jártam már így egyszer, azóta különösen odafigyelek (főleg nyáron) hogy 4-5 naponta ki legyenek takarítva. ha gondosan és figyelmesen vannak tartva akkor semmi probléma nincs velük. persze az is előfordulhat hogy élősködők lesznek rajtuk (pl szénából) de akkor el kell vinni orvoshoz, kap 2 szurit és utána semmi baja nem lesz. :)
2011. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!