Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen sűrűn fordul elő hogy...

Milyen sűrűn fordul elő hogy beteg lesz a tengeri malac? Értem én azon hogy gomba, atka stb? Neked volt valamilyen baja a malackádnak? Vitted orvoshoz? Mennyibe került az orvosi ellátás?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én malackám 4 éves, és még soha nem volt ilyen gondja, szóval nem feltétlenül betegednek meg. Ha valamilyen bőrbetegséget észlelsz a malacodon, akkor mindenképpen vidd állatorvoshoz, mert komoly gond is lehet belőle. Az orvosi ellátás összege pedig dokitól függ. Egyik kevesebbet, másik többet kér.
2011. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem már sajnos nincs malacom, de régebben több is volt és nem emlékszem, hogy betegek lettek volna egyszer is, a bőrükkel biztosan nem volt gond.

Azonnal vinném orvoshoz, amint valami baja van.


Az én állatorvosom árai (nyuszihoz)

Ha nem igényel beavatkozást, csak megvizsgálja vagy kontroll, az ingyenes.

Fog, köröm vágása 500.

Ha gyógyszert is kell beadni, az változó, de eddig maximum 3500 Ft volt. (szegény sokat beteg)

2011. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyik malacom több mint 2 éves, sose volt semmi baja. másik malackám fél éves. pár hete nagyon vakarózott, és elkezdett kihullani a szőre is. elvittem orvoshoz és akkor kapott 2 szurit, rá egy hétre meg megint 2 szurit. most már szerencsére semmi baja. összesen a 4 injekció + a vizsgálati díj került 3000 ft-ba.
2011. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőr nyavalyákkal vittem őket dokihoz, kaptak szurit vagy cseppet. Előfordultak még náluk bélproblémák, ilyenkor már nem viszem, mert van rá jól bevált gyógykezelésem. Meg már kissé paranoiás vagyok és folyton a székletüket figyelem. Ha a legkisebb rendellenességet látom rajta, azonnal nyomatom a probiotikumot és a korpatablettát, mielőtt nagyon levert állapotba kerülnének, abbahagynák az evést és gubbasztani kezdenének. Ha ilyen bajuk van minden nap mérem a súlyukat, figyelem, hogy esznek-e vagy csak úgy csinálnak, és igyekszem mindent megtenni azért, hogy ne rosszabbodjon az állapotuk. Az én dokim a vizsgálatért nem kér semmit, de ha gyógyszer kell vagy eszközös beavatkozás történik akkor olyan 2-3 ezer.
2011. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vesekő:( nagyon sokért csinálta volna a műtétet-.- már-már pofátlanul sokért...:/
2014. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!