Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú tengerimalac ivartalanítása?

Fiú tengerimalac ivartalanítása?

Figyelt kérdés
Ivartalanítani fogják a fiú malackámat, és nagyon félek :( Gázzal fogják altatni úgy tudom, és tudom hogy az kevésbé veszélyes, de akkor is nyugtalan vagyok. Történt már valakivel olyan hogy meghalt a malaca (vagy nyuszija) a műtét közben? Tapasztalatok?
2011. nov. 24. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egészséges a malacod, akkor 99,9%, hogy nem lesz baja! :) A gázos altatás nem is igazán altatás, csak bódítás, ahogy leveszik a gázról, rögtön ébredezni is kezd és pár perc múlva teljesen magához tér. Nekem sok kisállatom volt már így bódítva, soha nem lett semmi bajuk, pedig sokszor jóval komolyabb műtéteket kellett végezni rajtuk. Ne aggódj, minden rendben lesz!
2011. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekünk már két kisfiú tengerimalac is így szabadult meg a "férfiasságától"! Soha nem volt semmi gond!
2012. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!