Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ivartalaníttatott valaki itt...

Ivartalaníttatott valaki itt tengerimalacot? Ha igen, mi történt? Hogy viselte?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert van a fiú malacomat szeretném ivartalaníttatni.
2011. nov. 27. 11:07
 1/6 Rikimisi ***** válasza:
Nálunk idáig 8 ivartalanítás volt és csak egynél volt gond, ott nem volt gallér. Ebből kifolyólag varratszedést hajtott végre a legény, ebből adódott a probléma. Egyébként az ajánlott oldalon tényleg mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban. Remélem csak fiút akarsz kigolyóztatni és az ivartalalan fiúkat csak ivartalan fiú mellé, v ivaros lány mellé szabad tenni.
2011. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fiút szeretnék, kislány mellé. tegnap hoztam a fiúnak egy nagyon fiatal csajt. Még nincsenek együtt, de a későbbiekben nem szeretnék kicsiket. Két fiú meg folyton verseng egymással, azért nem hoztam azt.
2011. nov. 27. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerre golyótlanították a két fiamat. Három napig tűrték a gallért, utána levettem. A sebüket mindennap kentem napi 2x betadine-nal, a környékét körömvirágkrémmel és a varratokra fújtam folyékony sebtapaszt. Ez bevonatot képezett rajta és nem ment bele a piszok, apró szénaszálak. Az elején egy kicsit kevesebbet ettek és bogyóztak, úgyhogy nyomattam mellé probiotikumot és c-vitamin cseppeket fecskendőből. Így hamar helyrejöttek.
2011. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy hallottam, hogy az altatást bírják nehezebben, ezért is veszélyes a műtét.
2011. nov. 27. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem pénteken ivartalanították a fiú malacomat. hozzá értő orvos csinálta, semmi probléma nem volt sem az altatásnál sem utána. ma elkezdte kiszedni a varratokat, szerencsére nem sikerült neki csak egy picit. kapott gallért, most duzzog miatta :)

ha olyan orvossal csináltatod aki gyakorlott az ilyenben, semmi baj nem lehet. és persze ha egészséges a malacka. de gondolom az :)

2011. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismerek valakit, ő mondta, hogy ritkán csinálnak ilyet ők, de amelyeket műtötték, mind túlélte, egynek voltak gondjai a sebe miatt nagyon, pontosan nem tudom, vele mi lett. Az állatkórháznál, ami itt van a közelemben, sok a fiatal doki, ők tapasztalatlanok, oda nem vinném. A másik orvosnál már jártam párszor és az állatokat is oda vinném, ha bármi baj lenne, nem ide. Macskámat is ott ivartalanították.
2011. nov. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!