Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a nyuszim szőrével/bő...

Mi lehet a nyuszim szőrével/bőrével?

Figyelt kérdés

Kb 5 hete volt ivartalanítva. Akkor a műtét után a fenekénél össze volt ragadva a szőre, és ahogy néztük a bőrét, úgy tűnt, ráfolyhatott valami fertőtlenítő vagy fenetudja, mi, mert barnás színe volt. Azóta is a fenekénél elég erősen hullik a szőre, néha kisebb köteg szőrt húzok ki belőle egyben, aminek a végét, mintha egy kis bőrdarabka fogná össze vagy nem tudom, mi. Amikor fésülöm kb akármeddig fésülhetem folyton csak jön kifelé a szőr, 3-4x ki megtelik vele a kefe. Azt hittem, majd lekopik ami ráfolyt, de azért ennyi idő után még ez normális? Vagy valami baj lehet szegénynek a bőrével? Vigyük el dokihoz? Vagy még várjunk vele, mert ennyi idő alatt nem cseréli le azt a bundáját?

Annak nem mutatja jelét, hogy fájna neki, és nem is vakarózik, szóval nem is viszket...


2011. nov. 27. 12:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt még hozzáteszem, hogy egyébként nem látszik, hogy kevesebb vagy ritkább lenne a szőre... Tehát nem kopaszodik vagy ilyesmi
2011. nov. 27. 12:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nincs az èn macskámnak is ilyen kb hetente egyszer jön ki egy ilyen csomó. De ha nagyon aggódsz vidd el dokihoz mert nem biztos hogy ilyen erōs "bōrhullás termèszetes"inkább orvos
2011. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem vigyétek orvoshoz mielött baja lenne :)
2012. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!